שלבי הטיפול +עברית (1)

 

הבדיקה מתבצעת בארה"ב ומשלבת מעל 350 פרמטרים על מצב איזון הגוף והמנגנונים הפעילים. בדיקת דם הבודקת את הנוטריינטים, הוויטמינים והמטבוליטים השונים, וכן ריכוזי המתכות הרעילות. בדיקת שתן הבודקת את יכולת הגוף לפזר רעלים שונים, ואיזון הורמונלי. בדיקת צואה הבודקת את האינטראקציה בין חיידקי הבטן (המיקרו-ביום) והגוף והשפעתם על מצב הבריאות והחולי בגוף.

אנליזה מקיפה החושפת את הפרופיל המטבולי של הגידול, וכן את הנוטריינטים אותם צורך הגידול ובהם הוא משתמש לצריכת האנרגיה. מהם היחסים בין המצב המטבולי, לבין הפוטנציאל הגנטי, ומהי יכולת הגוף להתמודד עם המצבים הנ"ל.

על פי ממצאי האנליזה, אנו מרכיבים פרוטוקול תזונה אונקולוגית אישית שמטרתו לאזן את הגוף, לגרום להרעבת הגידול ולהגביר את רגישותו לטיפולים. הפרוטוקול כולל תפריטי תזונה המפרטים מה מותר ומה אסור לאכול וכן תוספי תזונה ייחודיים. הפרוטוקול דינאמי ומשתנה בהתאם לטיפול הקונבנציונלי על מנת להחליש את הגידול לקראת הטיפול. 

הרכבת פורמולה אישית הכוללת את כל מרכיבי המזון, ויטמינים, מינרלים ותמציות צמחים המומלצים על פי ממצאי האנליזה בכמוסה אחת, להרעבת הגידול ולאיזון הגוף

התוכנית כוללת 3 פגישות אישיות ותמיכה טלפונית למשך חצי שנה, שמטרתן לסייע לחולה ליישם את עקרונות השיטה ולעקוב אחר התקדמות הטיפול. 

צור קשר לקביעת תור:

לקביעת תורים:
• ענת: 050-6264463

שעות פעילות:
• ימי שני 8 - 17 בכפר סבא, קניון כפר סבא הירוקה. מרפאות שרפ פלוס רחוב רפופורט 3, קומה 11 במגדל. טלפון: 073-3700700.

• ימי רביעי 8 - 15 בתל אביב, ליד בית החולים איכילוב. מרפאות הרופאים, רחוב וייצמן 14, קומה 12, טלפון: 03-6430167.

• ימי שישי 10 - 13 בחיפה, קניון לב המפרץ. מרפאות שרפ פלוס חיפה, קומה 3 (אסותא), טלפון: 073-7000700.