תאי סרטן מתפתחים בתנאים של חוסר חמצן ותזונה לקויה, כאשר המערכת החיסונית לא מצליחה לעצור את התהליך. מתפתחים תאים שהמטבוליזם שלהם שונה מהמטבוליזם של תאים אחרים. תאי סרטן ניזונים ומקבלים אנרגיה בצורה אחרת מאשר תאים רגילים, וניתן לנצל עובדה זו כדי לתקוף מטרות הנמצאות בסרטן בלבד. כלומר מילת המפתח להצלחה במלחמה בסרטן הינה מטבוליזם. מטבוליזם קשור למזון שאותו אנחנו אוכלים.
בשלב מוקדם מאד, ניתן לבצע בדיקת דם המגלה את הפרופילים המטבוליים האופייניים לסרטן, ולהתאים על פי תוצאות הבדיקה תזונה אישית ופורמולה ייחודית המאזנת את הגוף, וגורמת להרעבת הגידול מהמרכיבים המטבוליים אותם הוא צורך.

כל גידול הינו אחר ממשנהו, ובזמן שקיים מכנה משותף, שעובר כחוט השני, המתבסס על עקרונות של התזונה הבריאה, כדי להצליח להתמודד עם הסרטן באמצעות תזונה, תוספי תזונה, תוספי תרופות ותרופות, וכדי שכל האמצעים האלו, כולל רפואת גוף נפש יעבדו בצורה סינרגיסטית, יש לגשת לעניין בצורה אישית ומדעית מדויקת תוך שימוש עדכני בידע העצום הזמין לנו, ולאו דווקא רק ממחקרים קליניים של חברות התרופות הגדולות.

טיפול כימותרפיה והקרנות יצמצמו את הגידול בהתחלה. בהמשך הגידולים מפתחים עמידות לטיפולים, מתרבים ללא קשר ללחץ המופעל עליהם. שיטת התזונה המטאבולית גורמת להגברת רגישות הגידול לכימותרפיה תוך שמירה איזון חילוף החומרים בגוף.

scientific background

צור קשר לקביעת תור:

לקביעת תורים:
• ענת: 050-6264463

שעות פעילות:
• ימי שני 8 - 17 בכפר סבא, קניון כפר סבא הירוקה. מרפאות שרפ פלוס רחוב רפופורט 3, קומה 11 במגדל. טלפון: 073-3700700.

• ימי רביעי 8 - 15 בתל אביב, ליד בית החולים איכילוב. מרפאות הרופאים, רחוב וייצמן 14, קומה 12, טלפון: 03-6430167.

• ימי שישי 10 - 13 בחיפה, קניון לב המפרץ. מרפאות שרפ פלוס חיפה, קומה 3 (אסותא), טלפון: 073-7000700.