תיאורי מקרים

מוריה עברה לפני כשנתיים כריתת שד ובלוטות והתחילה לקבל כימותרפיה. במקביל ביצעה את בדיקות מדשור. הבדיקות הראו הצטברות מתכות כבדות וכן שינוי במנגנון הנשימה התאית ונזק חמצוני. מוריה עברה את הכימו במקביל לטיפול המטבולי, ותקופת הכימותרפיה עברה עליה בקלות. כיום היא בריאה ללא סימני המחלה. "אני מציעה לכל אחד לדעת כמה שיותר על המחלה כי ידע זה כוח", היא מספרת. "עברתי את תקופת הכימו ללא תופעות לוואי, בזכות התזונה והתוספים שהוצעו על פי הבדיקה, והיצמדות לאורח חיים בריא, והשגתי תוצאות מדהימות. זאת בעוד שאחרות מסביבי נאבקו מרות בתופעות הלוואי והכל".

אצל שרון התגלה גוש גדול בשד לפני כ– 3 שנים והוחלט על טיפול הכולל – תקופת כימו, הקרנות ואחריה ניתוח. שרון ביצעה את הבדיקה המטבולית ובתום תקופת הכימו, הגידול שאמור היה להתכווץ, נעלם. תקופת הכימו עברה עם תופעות לוואי מזעריות בלבד, והגידול לא חזר. "אני מודה לאלוהים ששלח אותי לד"ר ארד וכוון אותי לדרך טיפול זו: מדעית, ממוקדת ונכונה", היא מספרת.

אצל פנינה גילו מחלה מפושטת שמקורה בכיס המרה, עם גרורות בכבד ובראות ומיימת. לאחר 6 חדשים של היצמדות לתכנית התזונה התוספים והטיפולים שנתנו לה הרופאים האונקולוגים ה – פט-סי-טי הראה נסיגה כמעט מלאה בכל אתרי ההתפשטות. "אני מרגישה שקיבלתי את חיי בחזרה. הרופאים לא האמינו לתוצאות, וזקפו אותם לזכות הכימותרפיה. אני יודעת שהרבה מההחלמה היא בזכות התזונה והתוספים שקיבלתי מדורית", מסכמת פנינה.

דרורית, דרורית, בת 45 היום, חלתה בסרטן שחלה לפני חמש שנים.  המחלה חזרה 3 פעמים במשך שלש שנים. לאחר החזרה השלישית דרורית הגיעה אלינו. לאחר ביצוע הבדיקה המטבולית דרורית הסתערה על המחלה בכל החזיתות. היא שמרה באדיקות את כל כללי ההימנעות ולאחר כ3 חדשים לא נראו יותר סימני מחלה. כיום אין סימני מחלה זה יותר משנה. לחצו לראיון עם דרורית.

הראיון עם דרורית:

סטטיסטיקות של תוצאות

התוצאות

"התוצאות שלנו, על כ- 250 אנשים שטופלו בשיטה עד כה, מראות כי דבקות בפרוטוקול התזונה בשילוב טיפול קונבנציונלי ואינטגרטיבי גורמת לשיפור בממצאי ההדמיה הבודקים את צמצום הגידול, הגברת רגישות הסרטן לטיפול, ועלייה באיכות החיים.

צור קשר לקביעת תור:

לקביעת תורים:
• ענת: 050-6264463

שעות פעילות:
• ימי שני 8 - 17 בכפר סבא, קניון כפר סבא הירוקה. מרפאות שרפ פלוס רחוב רפופורט 3, קומה 11 במגדל. טלפון: 073-3700700.

• ימי רביעי 8 - 15 בתל אביב, ליד בית החולים איכילוב. מרפאות הרופאים, רחוב וייצמן 14, קומה 12, טלפון: 03-6430167.

• ימי שישי 10 - 13 בחיפה, קניון לב המפרץ. מרפאות שרפ פלוס חיפה, קומה 3 (אסותא), טלפון: 073-7000700.