חזון החברה

המטרה שלנו היא לעזור לחולה הסרטן לשפר את תוצאות הטיפולים ואת איכות החיים ע"י מתן פרוטוקול תזונתי מדויק להרעבת הגידול , וכן לעזור לאדם ומשפחתו להתנהל בנבכי הטיפולים הרופאים והביורוקרטיות, ולהתאים לכל אדם את הטיפול המתאים לו .

הפרוטוקול נקבע ע"פ אנליזה של בדיקות מטבוליות נרחבות שאנו עורכים המגלה מה הסרטן צורך, כיצד הוא מקבל את האנרגיה שלו, כיצד הגוף מתמודד עם רעלים, ומה החוליות החלשות באיזון הגוף ו\או הגורמים למחלה.

החזון הוא כי פרוטוקול MDSURE המבוסס על נתונים מדעיים בחזית המדע יהווה סטנדרט טיפולי הנמצא בכל קליניקה לחולים אונקולוגיים.

התוצאות שלנו, על כ– 250 אנשים שטופלו בשיטה עד כה, מראות כי דבקות בפרוטוקול התזונה בשילוב טיפול קונבנציונלי גורמת לשיפור בממצאי ההדמיה, הבודקים את צמצום הגידול, הגברת רגישות הסרטן לטיפול, ועלייה באיכות החיים.

ד"ר דורית ארד הינה חוקרת כימיה אורגנית מטכניון,  בעלת רקע עשיר, בינלאומי במחקר ביוטכנולוגיה ופיתוח תרופות. ד"ר ארד מתמחה בהבנת מנגנונים מולקולריים מטבוליים הקשורים לסרטן, פיתוח תרופות ותוספים הקשורים למנגנונים אלו, תוך התאמה אישית לכל חולה.

 

לצפייה בראיון עם ד"ר דורית ארד בטלוויזיה העולמית:

 

חברת MDSURE מתמחה בבניית פרוטוקול טיפולי אישי מדויק, המיועד להרעבת גידולים סרטניים ולאיזון הגוף בהתבסס על אנליזה לבדיקות מטבוליות וגנטיות. מדובר בשיטה מדעית פורצת דרך המצויה בחזית המחקר העולמי, אשר מפענחת את פרופיל ההתמכרות הייחודי של הגידול ומספקת תמונה כוללת על מצב איזון הגוף והמנגנונים הפעילים בו. בהתאם לכך מרכיבה MDSURE פרוטוקול תזונה אישי ותוספים המובילים להרעבת הגידול ולהפחתת עמידות בפני טיפול קונבנציונאלי, כמו גם לשיפור באיכות החיים של המטופל.

 

מאז נוסדה החברה בשנת 2011 ליווינו כ- 250 גברים ונשים מישראל באופן קרוב ומסור, תוך שאנו מרכיבים עבורם דו"ח ייעוץ לטיפול תרופתי, פורמולות אישיות ופרוטוקול תזונתי, ומלווים אותם בפגישות ייעוץ עם האונקולוגים האישיים. התוצאות הראו על הגברת רגישות הגידול לטיפולים, שיפור בממצאי ההדמיה הבוחנים את צמצום הגידול, וכן על עלייה באיכות החיים.

 

לאור ההצלחה המובהקת עם מטופלים בישראל, אנו סבורים שהטכנולוגיות הדיאגנוסטיות ושילוב פרוטוקול התזונה האישי עם טיפולים הקונבנציונאליים, מהווים כלי חשוב מאין כמותו להתמודדות עם המחלה. על כן, אנו שואפים שהשיטה שמסייעת לחולים להתמודד לא רק באמצעות תרופות, אלא דרך תמיכה וחיזוק הגוף, תהיה בעתיד על שולחנו של כל אונקולוג בעולם. בד בבד, אנו ממשיכים לפעול גם בתחום המחקרי ולהוציא מחקרים חדשים העשויים לעניין חברות תרופות. מחקרינו עוסקים בין היתר במרקרים מטבוליים המעידים על מצב הגוף והגידול, ועל פרוטוקולים תזונתיים ואחרים התומכים בהתמודדות עם המחלה ובשיפור הרספטיביות לטיפולים הקונבנציונאליים.

 

הנהלת MDSURE

בראש החברה עומדת ד"ר דורית ארד, ד"ר לכימיה אורגאנית מהטכניון, בעלת רקע עשיר בפיתוח תרופות ובמחקר ביוטכנולוגי מהאקדמיה ומתעשיית התרופות. מזה 25 שנים מצויה ד"ר ארד בחזית המחקר המדעי הקשור אל מחלת הסרטן, לרבות הבנתם של מנגנונים מולקולאריים-מטבוליים, פיתוח תרופות ותוספים. לאחר 10 שנים של פעילות אקדמית בארה"ב הגיעה ד"ר ארד לארץ, בעידודו של פרופסור אפרים קציר, והביאה עימה לראשונה לישראל את תחום תכנון התרופות הביולוגיות אשר מהווה את הבסיס לרפואה מותאמת אישית. הטכנולוגיה שפותחה על ידיה נקנתה על ידי חברה אמריקאית, בה עברה לעבוד במשך כ- 5 שנים, עד ששבה לארץ והקימה חברה פרטית העוסקת ברפואה מותאמת אישית לחולי סרטן.

דורית ארד

דורית ארד

 

שותפים מקומיים ובינלאומיים

חברתנו מקיימת שיתופי פעולה הדוקים ופוריים עם מעבדות, רופאים, חוקרים, מרפאות וחברות מישראל ומחו"ל. כך לדוגמא, אנו פועלים בשיתוף עם חברת ג'נובה, הגדולה בארה"ב לבדיקות מטבוליות, שעימה יש לנו הסכמי מחקר ושיווק וד"ר דורית ארד היא נציגתה בישראל. כמו כן, מתקיים שיתוף פעולה עם חברת אונקו ד.נ.א המתמחה בבדיקות גנטיות לחולי סרטן (ביופסיה ודם), המאפשר לנו להסיק מסקנות מהבדיקות הגנטיות לגבי המטבוליות, ולהיפך. בצורה זו אנו משלבים בין שני סוגי הבדיקות כדי לספק טיפול אונקולוגי אישי, הן מבחינת התרופות הביולוגיות והן מבחינת התזונה. בנוסף, חברתנו פועלת בשיתוף עם המרפאה האינטגרטיבית בתל אביב של ד"ר יוסף דיין, מומחה לרפואה פנימית.

 

ראוי להדגיש את חשיבות השילוב שבין בדיקות מטבוליות וגנטיות: כלל השיטות לטיפול אישי בסרטן כיום מבוססות על בדיקות גנטיות בלבד, אשר יכולות לספק רק תמונה חלקית אודות התאמה לתרופות, השתתפות בניסויים קליניים או על המוטציות שנמצאות בהן. למעשה, בדיקות אלו נותנות בעיקר את השינויים הגנטיים בתא הסרטני ולפיכך נקבעות התרופות שעשויות להתאים, אך השינויים אינם תמיד מתרחשים בפועל. כאמור, חברתנו משלבת גם בדיקות מטבוליות המכוונות לקביעת מרקרים מטבוליים שלפיהם הגידול מתנהג. בדיקות אלו מאפשרות לנו להבין אילו שינויים מתרחשים בפועל, כגון פיזור רעלים על ידי הגוף, והן מהוות את ההתבטאות הממשית של הגנטיקה. על כן, הן מספקות אינפורמציה חיונית לא רק לגבי הטיפול התרופתי, אלא גם על פוטנציאל הרעבת הגידול באמצעות תזונה ותוספים.